Hakkımızda

SMK Asansörü Tanıyın

SMK Asansör 2007’den bugüne en üst seviyedeki müşteri beklentilerine cevap verebilecek, görsel zenginliği üst düzeyde, fonksiyonel ve farklı asansörlerin üretimi için çalışmaktadır.

Şirketimiz günümüzde her kapasitede, hız ve özellikte şahıs/yük/servis/oto/hasta ve panoramik tip elektrikli, hidrolik tahrikli ve makina dairesiz asansörlerin üretimini yapmakta olup, geniş teknik kadrosu ile uluslar arası kabul görmüş sertifikaların direktiflerine göre imalat, yerinde montaj ve servis hizmetlerini yürütmektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün artıran şirketimiz bu amaçla sürekli yeni atılımlar yaparak, müşterilerine taahhüt ettiği kaliteyi ve ekonomik çözümleri sunabilmek için birçok ürünü de kendi atölyelerinde imal etmektedir.

Başından beri sizin müşterilerimizin farklı ve kaliteyi aradığını biliyoruz . Esasen bizimde farkımız , müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı ve kaliteli asansörler üretmek için hayal gücümüzü bu yönde kullanıyor olmamızdır.SMK Asansör olarak hedefimiz asansör sektöründe söz sahibi ve lider bir firma olmaktır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için her şeyin önünde olacaktır.

SMK Asansör’ü Tercih Eden Müşterilerimiz’den…

Sizde Referansımız Olmak İster Misiniz?

  • Ankara Sincan'da sitemizde bulunan apartmanların asansör bakımlarını düzenli olarak SMK Asansöre yaptırıyoruz. 28Tecrübeli usta ve müşteri hizmetlerine ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
    Fatih Y. Site Yöneticisi
BİLGİ ALIN